Friday, 31 January 2014

культурное мероприятие

Impreza masowa/ Mass event!Czyli szybkie rady na to wyjście, kiedy musimy się pokazać przed połową miasta. Aaa! I po co panika? Otóż jak to bywa z moją optymistyczną duszą- nie jest to nic strasznego. Taki sam outfit możemy zastosować na wyjście ze znajomymi, zakupy, wyjście do kina i wiele wiele innych okazji. Przede wszystkim postawcie na luz, wygodę oraz swobodę. Jak to mówią, pierwsza myśl jest najlepsza, zamknijcie oczy i przeszukajcie w myślach swoją szafę. Zależy wam na tym by dobrze się pokazać, liczycie na to, że możecie lub musicie zobaczyć się z wieloma znajomymi, których tak naprawdę nie chcecie widzieć? Najlepsze będą schludne spodnie, pamiętaj aby dobrze je wyprasować. Bawełniane, lniane spodnie idealnie wpasują się na tę okazję. Do tego luźny t-shirt z ciekawym nadrukiem oraz bluza lub cienka kurtka. Wszystko dobieramy w stonowanej kolorystyce. Pokażmy, że jesteśmy wesołymi ludźmi, potrafiącymi ubrać się tak by wyglądać na czasie, luźno i świadomie własnego charakteru. Można wyrazić samego siebie poprzez wyróżniające się dodatki, ciekawe wzory bądź materiały. Wszystko leży wyłącznie w naszej własnej gestii i nie możemy zapominać, że ubieramy się dla samego siebie oraz że to my mamy czuć się w danej rzeczy dobrze. Polecam osobiście odwiedzenie second-handów! I będę to zawsze polecał. Tanio, szybko. Wracamy do domu, wrzucamy coś do pralki lub oddajemy do prania chemicznego i mamy ciuch jak nowy. Kurtka, którą dzisiaj nosiłem jest właśnie nabytkiem z jednego z second-handów.

Here we have some rules fot those events when we have to present ourselves in front of the half of the city. Aaa! Just don't panic. I've got an optimistic spirit and I always say that this is not that as scary as it looks like. We can wear the same outfit when we want to go out with friends, go shopping, to the cinema and so one. Firstly- feel free to wear whatever you fell casually, comfy and free in. As they say- first thought is the best. Close your eyes and look through your wardrobe in your mind. You care about to show yourself at your's best and you know that you have to meet with people who you really don't want to meet with. The best will be simple pants made of thin fabric as cotton or flax. Remember to iron them properly! Choose loose t-shirt with printed design and sweatshirt, jumper or thin jacket. Everything has to be choosen in sober colours. Let's show them that we are jolly people, who like to be all the mode, elegant and still to feel free and comfortable! We have to be aware of our strong character. We can express ourselves by adding some prominent accessories, interesting patterns or textures. We can't forget that we drees up just for ourselves, not for anybody else. We have to feel good in our clothes! I recommend you to go to the second hand shop. Really. It's a cheap and fast shopping. My jacket (that one at the photos) is bought in the second shop. Isn't it great?

I to by było na tyle! Polubcie mnie na facebooku by być na bieżąco! Dzięki za uwagę.
And it's all for now, like me on facebook to keep up with the time, thanks for viewing.


SZANSKI

3 comments:

 1. Bardzo spoko ta kurtka, zazdroszczę takich łowów w lumpach : D. Jednak mnie najbardziej interesują Twoje okulary! Sam takowych poszukuję!

  Zapraszam www.brewilokwencja.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. It really is a great jacket, very nice :)

  Thank you for your very sweet comment on my blog lettersfromlaunna.blogspot.com

  I am following you on GFC :)

  ReplyDelete
 3. ciekawy blog :)

  http://anicix.blogspot.com/

  ReplyDelete